Calendari
Participant 1 Resultat Participant 2
Veure Agustin Romo SilvaAgustin Romo Silva 2 – 1 Alan Diaz Carrera
Veure Alan Francisco Martinez RamirezAlan Francisco Martinez Ramirez 0 – -1 Alejandro Iñiguez Ortiz
Veure Alan Yair Alvarez AcostaAlan Yair Alvarez Acosta 0 – 2 Angel Martin González Morales
Veure Alberto José Caldera FinolAlberto José Caldera Finol 0 – 2 Alan Francisco Ramos Cruz
Veure Alejandro Daniel HernándezAlejandro Daniel Hernández 2 – 0 Ivan Gabriel Hernandez Camacho
Veure Alex Fernando Velazquez CervantesAlex Fernando Velazquez Cervantes -1 – 0 Fernando Guerrero Montero
Veure Andrea Michelle Flores AyalaAndrea Michelle Flores Ayala 0 – 2 Ángel Gabriel Barragán Rivas
Veure Angel Yáñez PérezAngel Yáñez Pérez 1 – 2 Alejandro Almaraz López
Veure Axel Antonio Romero PachecoAxel Antonio Romero Pacheco 0 – 2 Guillermo Polo Müller Franco
Veure Braulio Guillermo Cabrera MirandaBraulio Guillermo Cabrera Miranda 2 – 0 Diego Ontiveros Villa
Veure Cesar Ivan Mejia VargasCesar Ivan Mejia Vargas 2 – 0 Alicia de Jesús Morales Valdivia
Veure Christian Fuentes SerranoChristian Fuentes Serrano 0 – -1 Alejandro Emmanuel Rueda Munive
Veure Cristian Rodríguez DíazCristian Rodríguez Díaz 0 – 2 Eric Gustavo González García
Veure Diego Alejandro Ortiz LópezDiego Alejandro Ortiz López -1 – 0 Alejandro Flores Mercado
Veure Diego Emmanuel Esguerra TorresDiego Emmanuel Esguerra Torres 2 – 0 Christian Adan Ortiz Lopezlira
Veure Eduardo Radilla NavaEduardo Radilla Nava 0 – 2 Fernando Daniel Pérez González
Veure Eloy Walesa Otero BalderasEloy Walesa Otero Balderas 1 – 2 Emilio Navarrete García
Veure Emiliano Rodríguez RodríguezEmiliano Rodríguez Rodríguez 2 – 0 Emilio Javier Bobadilla Sanchez
Veure Héctor Jair Rendón PinedaHéctor Jair Rendón Pineda 2 – 0 Daniel Arturo Hernandez Perez
Veure Hugo Luna CañedoHugo Luna Cañedo 0 – 2 Giancarlo Rhamses Rosete Valerio
Veure Ivan Porras MaciasIvan Porras Macias 0 – 2 Angel Alfonso Llanas López
Veure Jaziel Alfonso Reyes De La RochaJaziel Alfonso Reyes De La Rocha 0 – 2 Ian Ettiene Yáñez Hernandez
Veure Jesús Eduardo Ortega MárquezJesús Eduardo Ortega Márquez 2 – 0 Eduardo Rodríguez Romero
Veure Jesús Uriel Usan FernándezJesús Uriel Usan Fernández 0 – -1 Angel Guillermo Ruiz Carrillo
Veure Joel Roberto Vea ChairezJoel Roberto Vea Chairez 0 – 2 Jairo Hernandez Banda
Veure Jorge Antonio Palacios SánchezJorge Antonio Palacios Sánchez 0 – 2 Juan Moises Preciado Lopez
Veure Ángel Eduardo Hernández LópezÁngel Eduardo Hernández López  –  Elioth Isai Mata Mayoral
Veure Angel Rafael Muñoz ZentenoAngel Rafael Muñoz Zenteno  –  Carlos Emiliano Mixcoatl Fierro
Veure Ayax Itzquetzatl Sánchez SerranoAyax Itzquetzatl Sánchez Serrano  –  Antonio Schwuchow Machorro
Veure Brian Romero RojasBrian Romero Rojas  –  Adrian Gonzalo Ortiz Aguilar
Veure Bryan Lira MedinaBryan Lira Medina  –  Diego Josue Hernandez Zamorano
Veure Christian Tello TepoxtecatlChristian Tello Tepoxtecatl  –  Francisco Javier Loría González
Veure Cristian Correa MedinaCristian Correa Medina  –  Daniel Ivan Ruiz Pacheco
Veure Diego Alonso Salcedo FigueroaDiego Alonso Salcedo Figueroa  –  Carlos Ruben Altamirano Nava
Veure Imix Lozada MendezImix Lozada Mendez  –  Diego Martínez Ontiveros
Veure Alexia Jhoanna Escoto OlivaresAlexia Jhoanna Escoto Olivares Christopher Ochoa Dominguez
Veure Alonso Fabian Martinez BarraganAlonso Fabian Martinez Barragan Carlos Arturo Rodríguez Silva
Veure Andrés Neme MaldonadoAndrés Neme Maldonado Israel Yair Loeza Albear
Veure Abraham Tenahua MachorroAbraham Tenahua Machorro
Veure Alejandro García BarajasAlejandro García Barajas
Veure André Lemus PaniaguaAndré Lemus Paniagua
Veure Andrés Alejandro Rodríguez AboytesAndrés Alejandro Rodríguez Aboytes
Veure Andrés Fernando AdamsAndrés Fernando Adams
Veure Andrés Israel González RochaAndrés Israel González Rocha
Veure Andrés Mendoza GamaAndrés Mendoza Gama
Veure Antonio Gutierrez SanchezAntonio Gutierrez Sanchez
Veure Antonio Turati MoralesAntonio Turati Morales
Veure Arturo Alejandro Rosas FloresArturo Alejandro Rosas Flores
Veure Bryan Emir Arce de la CruzBryan Emir Arce de la Cruz
Veure Carlos Efraín Aguas AlarcónCarlos Efraín Aguas Alarcón
Veure Carlos Miguel Vazquez GonzalezCarlos Miguel Vazquez Gonzalez
Veure Cesar Damian Sanchez TeranCesar Damian Sanchez Teran
Veure Daniel Jesús Canto RamírezDaniel Jesús Canto Ramírez
Veure Dhaylann Alonso PugaDhaylann Alonso Puga
Veure Edgar Omar Márquez GarcíaEdgar Omar Márquez García
Veure Eduardo Durán LaraEduardo Durán Lara
Veure Einar Eduardo Reyes AraujoEinar Eduardo Reyes Araujo
Veure Emanuel Alfonso Canul GalazEmanuel Alfonso Canul Galaz
Veure Eric Jorge SalazarEric Jorge Salazar
Veure Francisco Javier Lozano HernandezFrancisco Javier Lozano Hernandez
Veure Gerardo Imanol Valdivia RochaGerardo Imanol Valdivia Rocha
Veure Hector Mario Reyes HernándezHector Mario Reyes Hernández
Veure Homero Alarcon EspinozaHomero Alarcon Espinoza
Veure Jonathan Abraham Hernandez AguilarJonathan Abraham Hernandez Aguilar
Veure calendari Sexagésimo cuartos de final Següent
Contactar amb l'organitzador
Enviar missatge
Segueix-nos

El seu navegador no ha estat capaç de carregar tots els recursos de la nostra web, és possible que hagin estat bloquejats per un firewall, un proxy, algun complement o la configuració del seu navegador.

Pot provar a prémer Ctrl + F5 o Ctrl + Shift + R per a forçar al seu navegador a intentar descarregar-los un altre cop, o si això no funciona, a utilitzar un altre navegador o contactar amb l'administrador del sistema o proveïdor d'Internet per solucionar aquest problema.